gotowe do odbioru

W doskonałym stanie,
gdy zima nastanie

W doskonałym stanie,
gdy zima nastanie

Przygotuj swoje Audi na sezon zimowy z Audi Serwis

Okres jesienno-zimowy to wymagający czas dla kierowców. Zmienna, nieprzewidywalna pogoda oraz trudne warunki drogowe wymagają nienagannego stanu technicznego samochodu. Nie daj się zaskoczyć zimie i przygotuj swoje Audi na każdą pogodę.

Umów się na sezonowy przegląd samochodu u Partnera Serwisowego Audi. W ramach usługi zweryfikujemy stan akumulatora, tarcze, klocki oraz pióra wycieraczek Twojego Audi.

Postaw na jakość i bezpiecznie docieraj do celu.


Zadzwoń do nas - 61 650 16 33


Pewny start sezonu

Akumulator pełni kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu samochodu – co jest szczególnie ważne, gdy temperatura za oknem spada poniżej zera. Akumulator samochodowy zapewnia energię elektryczną niezbędną do uruchomienia silnika. Zweryfikuj u Partnera Serwisowego Audi stan akumulatora i zyskaj gwarancję pewnego startu.

Nie hamuj się
w kwestiach
bezpieczeństwa

Warunki atmosferyczne w sezonie jesienno-zimowym znacząco wpływają na jakość nawierzchni, co może wydłużać drogę hamowania. Sprawdzony stan techniczny samochodu to podstawa bezpieczeństwa w czasie jazdy. Dlatego w ramach oferty serwisowej sprawdzimy układ hamulcowy, klocki i tarcze Twojego Audi.

Bezpieczeństwo
widoczne gołym
okiem

Deszcz, śnieg, szron i lód mogą stanowić zmorę kierowców w sezonie jesienno-zimowym. Wybierz ofertę promocyjną, a Partner Serwisowy Audi zadba o wszelkie niezbędne szczegóły i sprawdzi stan piór wycieraczek Twojego Audi. Jedź bezpiecznie i ciesz się komfortem podczas prowadzenia – niezależnie od pogody.