Korzyści do 30%

Umów się na jazdę testową,
wypełnij formularz

ZGODA MARKETINGOWA
Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.


Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213.

Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).


Odkryj Audi
w pełni

Nocne jazdy testowe

Odkryj Audi
w pełni

Nocne jazdy testowe

Nocne jazdy testowe i Black Week
w salonie Audi Porsche Poznań Franowo

Serdecznie zapraszamy do skorzystanie z cyklu nocnych jazd testowych podczas Black Week w naszym Salonie Audi Porsche Poznań Franowo.
Przekonaj się o niezawodności naszych świateł – LED, Matrix, Laser i wypróbuj wszystkie systemy asystujące.

Umów się na jazdę testową wypełniając formularz lub kontaktując się z naszymi doradcami.
Nocne jazdy testowe odbywają się w dniach 22-26.11 w godzinach 18:00 - 21:00.

Liczba miejsc ograniczona.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami:

{{ employee.first_name}}
{{ employee.last_name}}

{{ employee.position }}

tel. kom.: {{ employee.phone_mobile }}

{{ employee.email }}