Serwis samochodów
elektrycznych

Centrum Napraw Akumulatorów HV
Naprawa samochodów elektrycznych

Serwis samochodów
elektrycznych

Centrum Napraw Akumulatorów HV
Naprawa samochodów elektrycznych

Z przyjemnością informujemy, że Serwis Audi Porsche Poznań Franowo jest gotowy!

Jesteśmy gotowi do wykonywania kompleksowych napraw pojazdów EV na poziomie HVE. Oferowane usługi w zakresie napraw pojazdów elektrycznych
pozwolą uniknąć problemów z obsługą samochodów EV w serwisie oraz zapewnić najwyższą jakość usług. Zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu, przy ul. Adama Kręglewskiego 2.
Zadzwoń: 32 423 00 00 lub zapytaj o szczegóły korzystając z poniższego formularza. Zaufaj naszej wykwalifikowanej kadrze elektromachaników.

Dowiedz się więcej

Serwisując u nas, otrzymujesz:

jakosc-uslug

najwyższą jakość usługi

pewnosc

pewność

gwarancja

gwarancję

q4etron

Dowiedz się więcej u Doradcy!
Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak będzie to możliwe.


Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe