Przygotuj swoje Audi na gorsze warunki pogodowe.
Skorzystaj z aktualnej oferty naszego serwisu Audi Porsche Poznań Franowo!
Napisz do Nas lub zadzwoń 61 650 16 95
ALT
Oferta
 • icon

  Pomiar geometrii

  Bezpłatny

 • icon

  Ustawienie geometrii

  369 zł

 • icon

  Hotel opon/kół

  199zł / sezon

ALT
Wymiana
 • icon

  Kompletne koła

  129 zł

 • icon

  Opony do 17"

  199 zł

 • icon

  Opony do 17"

  299 zł

 • icon

  Opony powyżej 20"

  399 zł

Wypełnij formularz:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń