Rewolucjonizuje mobilność

nie ograniczając przyjemności jazdy.

W obliczu wyzwań współczesności i przyszłości, jak cyfryzacja, urbanizacja, kurczenie się zasobów naturalnych i zrównoważony rozwój, Audi stawia na rozwój nowych koncepcji mobilności. Odpowiedzią koncernu na te wyzwania jest Audi tron, a nadrzędnym celem mobilność całkowicie pozbawiona emisji CO2.

Nowe, wysoce efektywne technologie napędu, nośniki zrównoważonej energii i dojrzałe koncepcje rynkowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dla Audi rewolucja w mobilności nie oznacza rezygnacji, a wymierne korzyści. Przekładają się one na ograniczenie szkodliwej emisji podczas jazdy w sportowym stylu - bez kompromisów i z zachowaniem standardów marki Premium.
Rewolucjonizuje zasięg jazdy nie ograniczając celów.
Zalety jazdy w trybie elektrycznym bez ograniczeń. Audi A3 Sportback e-tron jest pierwszym samochodem kompaktowym klasy Premium z seryjnym napędem hybrydowym plug-in. Połączenie najnowocześniejszej technologii TFSI i silnika elektrycznego gwarantuje wysoką efektywność zużycia energii na poziomie 1,5 l/100 km przy średniej wartości emisji CO2 rzędu 35 g/km. I to przy zasięgu 940 kilometrów (w trybie jazdy elektrycznej maksymalny zasięg wynosi 50 km).