Program AUSTAUSCH - części na wymianę

Już od 1947r. uszkodzone części mogły zostać zamienione na orginalne części, dzięki programowi "AUSTAUSCH - części na wymianę". Co się zaczeło przed dziesiątkami laty z pojedyńczymi cylindrami, pompami paliwa czy gaźnikami dla pierwszego Garbusa, przekształciło się do dzisiaj w najbogatszy program "części na wymianę" w historii motoryzacji. W tym korzystnym cenowo programie oraz sprzyjającym środowisku objętych jest około 13000 pozycji dla samochodów marki VW, Audi, Seat oraz Skoda. W tej chwili wśród asortymentu "części na wymianę" znajdą Państwo pompy wody, głowice, pompowtryskiwacze, przekładnie kierownicze, różnego typu sterowniki, nawigacje, kompletne sprzęgła, turbosprężarki, skrzynie biegów, alternatory czy rozruszniki.

Części Austausch są tej samej jakości co części seryjne co ma dla nas decydujące znaczenie. Jednocześnie my, z czystym sumieniem, wyposażamy je w taką samą gwarancję, jak części nowe. W końcu ich jakość i prawidłowość działania spełnia wysokie standardy Audi.

Nasi klienci mogą się z tego powodu cieszyć, że części przy takiej samej jakości wykonania są po cenie nawet o 50% tańszej niż porównywalne nowe orginalne części. Ponadto wspomagają Państwo środowisko. Obecnie możemy państwu zaoferować m.in.:

  • SKRZYNIE BIEGÓW do 41% taniej
  • GŁOWICE SILNIKA do 29%
  • CZĘŚCI SILNIKA do 25%
  • SPRZĘGŁA do 30%
  • TURBOSPRĘŻARKI do 39%

Więcej informacji otrzymają Państwo u naszych sprzedawców w Dziale Części Zamiennych